Merhaba,

1992 yılında Bandırma’da doğdum, İlköğrenim hayatımı tamamladıktan sonra, Ortaöğrenim hayatıma, plastik sanatlar üzerine devam etme isteğiyle grafik tasarıma ilk adımı attım.
Bu süreçte grafik tasarım alanıyla ilgili bir kaç okuldan kabul aldıktan sonra tercihimi Bandırma Anadolu Meslek Lisesi, Grafik Tasarım ve Fotoğrafçılık Bölümü olarak gerçekleştirdim. 2010 yılında buradan mezun oldum. Akabinde Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Grafik Bölümü’ne girerek lisans eğitimime burada devam ettim. Lisans eğitimim sırasında ajans ve kurumlar ile ortak projeler gerçekleştirerek, piyasayı deneyimle fırsatı buldum. Grafik dünyasını daha iyi tanımak için network ajanslarda stajlar yapma fırsatı yarattım. Lisans eğitimi ve ajans deneyimlerimi kullanarak tezimi
“Çevreci Reklam Tasarımı” üzerine yaptım. Dereceyle lisans eğitimimi bitirdim.
Şuan ki tasarımlarıma kendi adıma devam etmekteyim. Aktif olarak, kurumsal firmalara ve İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin birimlerine hizmet vermekteyim.

Merhaba,

1992 yılında Bandırma’da doğdum, İlköğrenim hayatımı tamamladıktan sonra, Ortaöğrenim hayatıma, plastik sanatlar üzerine devam etme isteğiyle grafik tasarıma ilk adımı attım. Bu süreçte grafik tasarım alanıyla ilgili bir kaç okuldan kabul aldıktan sonra tercihimi Bandırma Anadolu Meslek Lisesi, Grafik Tasarım ve Fotoğrafçılık Bölümü olarak gerçekleştirdim. 2010 yılında buradan mezun oldum. Akabinde Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Grafik Bölümü’ne girerek lisans eğitimime burada devam ettim. Lisans eğitimim sırasında ajans ve kurumlar ile ortak projeler gerçekleştirerek, piyasayı deneyimle fırsatı buldum. Grafik dünyasını daha iyi tanımak için network ajanslarda stajlar yapma fırsatı yarattım. Lisans eğitimi ve ajans deneyimlerimi kullanarak tezimi “Çevreci Reklam Tasarımı” üzerine yaptım. Dereceyle lisans eğitimimi bitirdim.
Şuan ki tasarımlarıma kendi adıma devam etmekteyim. Aktif olarak, kurumsal firmalara ve İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin birimlerine hizmet vermekteyim.

Merhaba,

1992 yılında Bandırma’da doğdum, İlköğrenim hayatımı tamamladıktan sonra, Ortaöğrenim hayatıma, plastik sanatlar üzerine devam etme isteğiyle grafik tasarıma ilk adımı attım. Bu süreçte grafik tasarım alanıyla ilgili bir kaç okuldan kabul aldıktan sonra tercihimi Bandırma Anadolu Meslek Lisesi, Grafik Tasarım ve Fotoğrafçılık Bölümü olarak gerçekleştirdim. 2010 yılında buradan mezun oldum. Akabinde Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Grafik Bölümü’ne girerek lisans eğitimime burada devam ettim. Lisans eğitimim sırasında ajans ve kurumlar ile ortak projeler gerçekleştirerek, piyasayı deneyimle fırsatı buldum. Grafik dünyasını daha iyi tanımak için network ajanslarda stajlar yapma fırsatı yarattım. Lisans eğitimi ve ajans deneyimlerimi kullanarak tezimi “Çevreci Reklam Tasarımı” üzerine yaptım. Dereceyle lisans eğitimimi bitirdim. Şuan ki tasarımlarıma kendi adıma devam etmekteyim. Aktif olarak, kurumsal firmalara ve İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin birimlerine hizmet vermekteyim.